Vypravte se na Mauricius!

Chcete se letos vydat na Mauricius – ostrov, který naplní očekávání každého návštěvníka? Není divu, že se chcete vypravit právě sem. Indický oceán, kterým je ostrov omýván, je až neuvěřitelně průzračný a teplý.

Zkrátka výborný pro letní vodní radovánky. Pláže, které ostrov obklopují, jsou malebné a útulné. Ještě v zimě vás budou zahřívat vzpomínky, když si na ně vzpomenete. Na své si zde přijdou i milovníci golfu a vodních sportů. Mauricius je taktéž rájem potápěčů.Jestliže se právě sem chcete vydat, ale nemůžete najít právě tu dovolenou, se kterou byste byli stoprocentně spokojeni, máme pro vás něco, co vás zaručeně potěší.

Jak by se vám líbila dovolená na Mauriciu, která bude přesně taková, jakou jste si ji vysnili? Už se nemusíte spoléhat na sliby cestovních kanceláří, můžete si ji naplánovat zcela sami!

Cestovní kancelář Exclusive Tours nabízí speciální službu – dovolenou přesně na míru. To znamená, že si sami vyberete vše, co od dovolené požadujete. Určíte si požadavky, které vyplníte do webového formuláře, nebo je přímo sdělíte zaměstnanci cestoví kanceláře. Ten se pak již postará o zbytek.

Je to až směšně jednoduché, ale výsledky jsou opravdu dokonalé. Předejdete tak problémům s nespokojeností a na dovolené si skutečně doopravdy odpočinete.V prvním kroku si určíte, kolik lidí vlastně na dovolenou pojede, dále pak můžete blíže specifikovat vybranou destinaci.

Co se týče dopravy, můžete si vybrat, jakou třídou chcete letět, nebo si dopravu vůbec nemusíte prostřednictvím CK zajišťovat. Ohledně ubytování si vybíráte z hotelů Luxury. Jako poslední pak určíte rozpočet, ve kterém by se cena dovolené měla pohybovat.

Poté, co zástupce CK obdrží vaše požadavky, vypracuje pro vás nezávazně možné alternativy vaší dovolené. Pokud se vám některá zalíbí, doladí se už jen poslední detaily a luxusní dovolená na Mauriciu může začít.

Pokud se rozhodnete pro dovolenou na míru, uvidíte, že se konečně vypravíte na dovolenou, kde vám nebude nic scházet, ale ani přebývat (v negativním slova smyslu). Zkrátka užijete si takovou dovolenou, jakou si po celém roce zasloužíte.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *